Ara

Bağdat Cad. No: 49, Kerkük, Irak

turkiyeye teslimat | Özbay Mobilya Iraq

Şehir Dışı Siparişlerde Teslimat ve Montaj

Kaliteli ve özgün koleksiyonları erişilebilir fiyatlara sunmayı ilke edinen Özbay Mobilya, henüz mağazasının bulunmadığı bölgelerdeki siparişlerini, konusunda uzman kurumsal iş ortaklarının lojistik desteğiyle kapınıza kadar teslim ediyor. Montaj için Whatsapp Destek Hattı’mızdan veya Canlı Destek Müşteri Temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Mobilyalarınız Taşınırken de Kurulurken de Güvende!

Teslimler, Ankara merkez ilçelerine Özbay Mobilya’nın kendisine ait araçları ile, Türkiye’nin diğer noktalarına ise anlaşmalı olduğu kurumsal lojistik firmaları aracılığıyla sigortalı olarak taşımaktadır.

Fiziksel koşullar, arazi ve yol durumundan ötürü büyük araçla erişimin mümkün olamadığı durumlarda mobilya siparişleriniz, bilginiz ve onayınız dahilinde belirtilen adrese en yakın merkezi noktaya bırakılmaktadır.

Özbay Mobilya’dan yapacağınız alışverişlerde teslimatlarımızı ürünün stok durumuna göre ortalama 3 – 25 gün içerisinde  teslim ediyoruz.

(Teslimat süresi ürünün stokta bulunup / bulunmamasına göre değişim göstermektedir. Web sitemizdeki Canlı Destek veya Whatsapp Destek hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz).

Ankara içi teslimatlarımızda ürünlerin kurulumunu da teslimatla birlikte aynı anda ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Tüm Türkiye’ye 5000TL ve üzerindeki alışverişleriniz için Kargo Ücretsizdir.

İade ve Değişim Koşulları

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde mobilyatozbay.com ’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • İptal ve iade için kargo ücreti alınan ürünlerde, sadece ürün bedeli ücreti müşteriye iade olur müşteriden tahsil edilen kargo ücreti müşteriye iade edilmez.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Ürünlerin koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ürünlerin muhtelif yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez

İade edeceğiniz ürünün tüm iade nedenlerinde kargo ücreti müşteriye aittir.

Yedek parça talepleriniz için mutlaka bizlerle irtibata geçiniz.

Back to Top
Ürün sepetinize eklendi.